Sobota Orlików w Skrzyszowie

Orliki nie mieli dane pospać w sobotę, gdyż już od godz. 8:00 mierzyli się w Turnieju w Skrzyszowie. I chyba faktycznie nie byliśmy dostatecznie obudzeni bo pierwszy mecz przegraliśmy z Szerzynami. Potem nastąpiła przekonywujące zwycięstwo z Błękitnymi (2 bramki Kacpra i jedna Karola) oraz znów dość wyraźne porażki z Mędrzechowem i Zalipiem.. Były momenty niezłej gry, ale niestety zdarzały się też proste błędy, przez które niemal to sami prezentowaliśmy bramki przeciwnikom. Przez różne czynniki, m.in rozpoczynające się ferie i wyjazdy, w naszej drużynie zabrakło kilku zawodników. A Ci co w Skrzyszowie byli, walczyli na tyle ile mogli, a to pozwoliło w sobotę do jednego zwycięstwa. I właśnie za to podejście zostali nagrodzeni przez jednego z Rodziców małymi zestawami z KFC, które razem po turnieju wspólnie skonsumowaliśmy.

W Turnieju wystąpili:

Eryk Łyszczarz - Anita Kisielewska, Natalia Para, Eryk Kapustka, Karol Sokołowski, Kuba Tryba, Kacper Prewendowski, Kacper Lasota