Żaki bez porażki

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna Żaków w Dąbrowie Tarnowskiej. W czterech meczach odnieśliśmy dwa zwycięstwa i dwa remisy. Najpierw pewnie pokonaliśmy Skrzyszów 3-1, potem w takim samym stosunku ograliśmy Błękitnych (szkoda tych straconych bramek, bo spokojnie można było ich uniknąć...). Następnie pojedynek z Pleśną, w którym to szybko tracimy bramkę, jednak chłopcy natychmiast ruszyli do odrabiania strat i po bramce Oskara mamy remis. Końcówka to przewaga Pogorii, jednak piłka nie chciała drugi raz zatrzepotać w siatce rywali i kończymy mecz remisowo. Na deser tego mini-turnieju rozgrywaliśmy "mały" finał z ekipą z Olesna, która dotąd pewnie wygrała swoje spotkania. Tym razem to my zaczynamy dużo lepiej, po ładnym strzale z dystansu Miłosza wychodzimy na prowadzenie, potem jeszcze raz Miłosz trafia niestety tylko w słupek i końcówkę mamy bardzo nerwową.. Przeciwnik atakował coraz to odważniej, Paweł świetnie radził sobie w bramce, jednak w końcu na 2 minuty przed końcem dopiął swego, również po strzale z dystansu. Do końca wynik się nie zmienił i drugi raz zanotowaliśmy wynik remisowy 1:1.

Wyniki Pogorii:

- Pogoria - Skrzyszów    3-1 (Oskar Sz. x2, Miłosz)

- Pogoria - Błękitni   3-1 (Oskar Sz. x2, Miłosz)

- Pogoria - Pleśna   1-1 (Oskar Sz.)

- Pogoria - Olesno   1-1 (Miłosz)

W Dąbrowie Tarnowskiej wystąpili:

Maks Sas, Nikoś Sas, Paweł Michoń, Mateusz Chrupek, Miłosz Czernia, Oskar Szafraniec, Szymek Depukat