Żaki wracają bez zwycięstwa

Po ostatnim, bardzo udanym turnieju w Dąbrowie, tym razem gra naszych Żaków w Skrzyszowie wyglądała inaczej o 180 stopni... Widoczne były zwłaszcza problemy w ataku, ciężko przychodziło nam stwarzanie sytuacji, a kiedy już to się udało to po prostu zawodziła skuteczność. Małym pocieszeniem jest fakt, że w każdym meczu graliśmy jak równy z równym, o wynikach decydowały detale, które tym razem były po stronie rywali.. W całym turnieju tylko raz bezbramkowo zremisowaliśmy z TAP-em i zdobyliśmy tylko jedna bramkę (Krystian w meczu z Zakliczynem). Trzeba w dalszym ciągu mocno pracować na treningach i czekać na następną turniejową okazję do pokazania się z nieco lepszej strony.

Wyniki:

Pogoria - Tuchów  0-2

Pogoria - FA Zakliczyn  1-2

Pogoria - TAP Tarnów  0-0

Pogoria - Iskra Tarnów  0-1

W turnieju wystąpili:

Borys Szura, Oskar Miśkowicz, Oskar Szafraniec, Miłosz Czernia, Maks Sas, Mateusz Chrupek, Paweł Michoń, Krystian Mazur, Szymek Kleszyk