Regulamin Młodego Piłkarza Pogorii

Regulamin Młodego Piłkarza Pogorii!

 1. Mój klub to moja rodzina – zawsze dbam o dobre imię klubu, kolegów z drużyny, sztabu szkoleniowego i wszystkich pracujących dla dobra Pogorii Pogórska Wola.
 2. Jestem zawsze gotowy do zajęć – na trening sportowy przychodzę w obuwiu miękkim i do treningu jestem przygotowany najpóźniej na 5 minut przed rozpoczęciem zajęć i czekam na trenera.
 3. Gwizdek to „rzecz święta” – sygnał trenera gwizdkiem to czas kiedy wszystko zostawiam i od razu reaguję by w skupieniu wysłuchiwać wskazówek trenera.
 4. Wiem, że najlepsze jest picie wody - woda mineralna (zwłaszcza niegazowana) jest moim podstawowym napojem. Wodę zostawiam w ustalonym przez trenera miejscu. Spożywam ją za zgodą trenera, w konkretnych przerwach podczas zajęć. Przekazuję wiedzę o piciu wody innym.
 5. Jesteśmy jedną grupą i mamy wspólny cel – nie ważne czy gram w podstawowym składzie, czy wchodzę na boisko z ławki, nie ważne ile bramek strzelam i ile bramek obronię – liczy się drużyna, a dla mnie NAJWAŻNIEJSZY JEST ROZWÓJ !
 6. Nigdy się nie poddaję – jeżeli coś mi się nie udaje na treningach i meczach, nie poddaję się, tylko z wszystkich sił staram się pracować, by w przyszłości z tej słabszej strony uczynić mój atut. Nie używam nigdy słów: NIE UMIEM, NIE POTRAFIĘ, NIE CHCĘ
 7. Dopóki walczę, jestem zwycięzcą – niezależnie od wyniku jaki panuje w meczu, turnieju, czy nawet gierce treningowej, nigdy nie rezygnuję z dalszej walki i dopóki trwa mecz, mobilizuje siebie i kolegów do jeszcze większego wysiłku. Jeżeli po meczu czuje, że dałem z siebie wszystko co mogłem, to niezależnie od wyniku mogę być z siebie zadowolony.
 8. Im lepiej trenuję, tym więcej gram – jeśli będę systematycznie chodził na treningi, przykładał się do zajęć w 100%, a przy tym zachowywał się jak należy, z pewnością będę więcej grał w meczach. Jeśli zaniedbam któryś z czynników, zamiast mnie minuty na boisku dostaną koledzy, którzy na to bardziej zasłużyli.
 9. Koncentracja to podstawa - podczas zajęć od rozpoczęcia po zakończenie skupiam się na ćwiczeniach, zabawach i grach oraz nie rozmawiam i nie wygłupiam się z kolegami.
 10. Kultura osobista to moje drugie imię – zawsze jestem wzorem kultury osobistej, od którego inni bez względu na wiek mają się uczyć. W szkole, w domu, w kościele, w sklepie, na ulicy, na treningu – tam gdzie ja, tam i dobre sprawowanie.
 11. Bohater przyrody -po zajęciach sportowych nie zostawiam żadnych śmieci po sobie (np.: puste butelki), tylko wyrzucam je do odpowiedniego pojemnika.
 12. Wymagam od siebie, choćby nikt inny nie wymagał – trener przygotowuje zajęcia nad którymi staram się pracować – słabości likwiduje, a mocne strony wzmacniam. Szkoła to podstawa, bo większa wiedza pozwoli mi być lepszym zawodnikiem.
 13. Trener jest moim przyjacielem – o wszystkim co mnie dotyczy powiadamiam trenera - jeżeli źle się czuję, coś mnie dręczy, jeżeli nie będę na zajęciach, meczu, turnieju.
 14. Wybieram zdrowe żywienie! – wiem jak ważny jest zdrowy posiłek i jak wielką rolę spełnia w moim sportowym życiu. Zdrowo się odżywiam zwłaszcza na stadionie, gdyż jestem wizytówką klubu.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości