Bezkonkurencyjni Żaki

Znakomicie spisała się nasza drużyna Żaków w kolejnych rozgrywkach Ligi Małych Orłów. Wstępnie zawody miały się odbyć na boisku w Rzuchowej, jednak ciągłe opady deszczu sprawiły, że naturalna murawa nie nadawała się do gry, stąd też rozgrywki zostały przeniesione do Pleśnej. Niestety nie zjawiła się w nich drużyna z Łękawicy, więc przyszło nam zagrać tylko dwa mecze... Ale w obu z nich, nie daliśmy rywalom szans strzelając po osiem! goli zarówno Rzuchowej, jak i Pleśnej. Dwa mecze, dwa zwycięstwa, bilans bramek 16-1 może robić wrażenie!

Pogoria – Rzuchowa 8:0 (Br. Miłosz Czernia x2, Oskar Szafraniec x2, Kacper Aksamit, Borys Szura, Szymek Depukat, Maks Sas)

Pogoria – Pleśna 8-1 Br. Miłosz Czernia x4, Oskar Szafraniec x3, Paweł Michoń)

W Pogorii wystąpili: Kacper Aksamit, Borys Szura, Oskar Miśkowicz, Miłosz Czernia, Paweł Michoń, Oskar Szafraniec, Szymek Depukat, Maks Sas, Nikoś Sas, Kuba Mazur, Krystian Mazur)