Udany wyjazd do Tuchowa Żaków

Kolejny dobry turniej rozegrała nasza ekipa Żaków. Tym razem dzieciaki pokazały swoje możliwości w Tuchowie. Fajnie zorganizowane rozgrywki, dwa boiska, dzięki czemu przerw między meczami w zasadzie nie było, wszyscy zdążyli się nagrać, a zawodu przebiegły bardzo sprawnie.

Pogoria rozpoczęła od pojedynku z Rzuchową, zwyciężając pewnie 7:2. Następnie naszym rywalem była LKS Ładna, i tutaj również zdecydowane zwycięstwo naszych chłopaków. Na deser przyszło nam się zmierzyć z gospodarzami - MOSIREM i był to swego rodzaju mały finał, bo przeciwnicy także wygrali swoje wcześniejsze mecze. Słaby początek skutkował dość szybko straconymi dwoma bramkami, ale Miłosz jeszcze przed przerwą zdobył kontaktową bramkę. Niestety zaraz po przerwie tracimy trzeciego gola, który mocno skomplikował naszą sytuację. Ale nie podłamało to Pogorii, chłopcy rzucili się do odrabiania strat, oddali mnóstwo strzałów, jednak piłka nie chciała wpadać do siatki.. Jeszcze z karnego trafiamy w słupek i wreszcie Norbert w końcówce zdobył bramkę, ale na więcej już zwyczajnie brakło czasu i ostatecznie przegraliśmy 3-2.. Ale zdecydowanie należą się naszym zawodnikom brawa, za postawę w tym ostatnim meczu i w całym turnieju, bo po raz kolejny pokazali, że momentami już naprawdę potrafią grać w piłkę.

Pogoria - Rzuchowa   7:2   (Br: Borys x2, Paweł x2, Oskar Sz., Krystian, Norbert)

Pogoria - Ładna   9:2   (Br: Miłosz x3, Paweł x2, Oskar M., Krystian, Borys, Norbert)

Pogoria - Tuchów   2:3   (Br. Miłosz, Norbert)

W Tuchowie wystąpili: Paweł Michoń, Borys Szura, Szymek Depukat, Krystian Mazur, Norbert Główka, Oskar Miśkowicz, Oskar Szafraniec, Miłosz Czernia, Maks Sas, Mateusz Chrupek