Lekcje od TAP-u.

Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza, stąd też ostatnie turnieje w ramach Ligi Małych Orłów były przekładane… Niewiele brakło, by podobnie było i tym razem… Niemal przez cały czas trwania zawodów z nieba leciał lekki deszcz, który na szczęście nie stanął na przeszkodzie w rozegraniu meczy. Zawody oficjalnie się odbyły, jednakże z trzech drużyn do Pogórskiej Woli przyjechała tylko jedna (TAP Tarnów)... Powodem była oczywiście kapryśna pogoda, przez którą swój przyjazd odwołały zespoły Błękitnych oraz Białej Lubaszowej.

Tak więc, Pogoria utworzyła dwie drużyny. Jedną złożoną z rocznika 2007, a drugą- mieszaną z rocznika 2006 wspartą Żakami. Zawody rozgrywały się pomiędzy trzema zespołami, graliśmy systemem każdy z każdym, rozegraliśmy dwie serie gier. Najlepsi tego dnia byli goście z Tarnowa, którzy wyraźnie wygrali wszystkie pojedynki. Chociaż woli walki nam nie brakowało, po prostu byliśmy słabsi od rywali piłkarsko. Dzielnie opór stawiała Pogoria 2007, jednak tego dnia to było zwyczajnie za mało. Druga ekipa Pogorii nie była w stanie nawiązać równorzędnej walki, ale na dobra sprawę niemal cały zespół dopiero debiutował w naszych barwach. Pierwszy raz koszulkę Pogorii założyły dziewczyny; Anita i Natalia, również po raz pierwszy występował Eryk. Jeśli do tego dodać dwa lata młodszych: Miłosza, Oskara, Krystiana oraz Norberta, to jasno widać skąd ta różnica poziomów mogła się wziąć..

Pogorię reprezentowali:

Pogoria 2007: Kamil Strzała, Kuba Baran, Karol Sokołowski, Kuba Tryba, Filip Kara, Eryk Łyszczarz, Szymek Jurek, Sebastian Falarz

Pogoria 2006: Kacper Lasota, Kacper Prewendowski, Eryk Kapustka, Anita Kisielewska, Natalia Para, Miłosz Czernia, Krystian Mazur, Norbert Główka, Oskar Szafraniec