Sezon 2016/2017 rozpoczęty!!

Sezon 2016/2017 wśród Żaków i Orlików oficjalnie rozpoczęty! Frekwencja dopisała, pogoda dopisała, Rodzice zostali pokonani, więc wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Dzieciaki odkąd tylko przybyły na stadion Pogorii, od razu dorwały piłki i niemalże nie schodzili z boiska. A my wraz z Rodzicami przedyskutowaliśmy kilka spraw organizacyjnych, ulepszyliśmy Regulamin, system ocen oraz nagród i miejmy nadzieję, że zdadzą one egzamin w nadchodzącym sezonie.

Następnie doszło do wyczekiwanego pojedynku piłkarskiego Rodziców z Dziećmi. Najpierw na boisko wyszli starsi- Orliki, następnie swoje siły mierzyli Żaki. Obie grupy po bardzo zaciętych pojedynkach pokonali swoich Rodziców w stosunku 3-2, zdobywając bramki w końcowej fazie zawodów. (Niewątpliwie zdecydowało przygotowanie fizyczne)…

Ostatnia część naszej imprezy to wspólny grill. Po wyczerpujących meczach wszyscy uczestnicy mogli usiąść spokojnie pod dachem, zjeść kiełbaskę, uzupełnić płyny i przeanalizować swój wcześniejszy występ.

Cieszy mnie bardzo, że oprócz dzieci, Rodzice również stawili się bardzo licznie, za co im dziękuję. Zresztą tak samo było w poprzednim sezonie, gdzie niemal wszędzie kto tylko mógł pomagał swoim Pociechom na treningu, meczu, czy turnieju. Mam nadzieję, że w tym roku tendencja ta zostanie podtrzymana i zarówno klub, jak i Jego najmłodsi zawodnicy będą mogli liczyć na wsparcie ze strony Rodziców.