Zakończenie sezonu Żaków i Orlików

Wczoraj na orliku w nieco zimowej scenerii zakończyliśmy oficjalnie rundę jesienną, a właściwie cały 2016 rok. Najpierw przez godzinkę rozegraliśmy małą gierkę, potem już w szatni podziękowaliśmy sobie wspólnie za ten rok.

Mimo iż na polu termometr zaczynał przesuwać się już poniżej 0 C, a na orliku miejscami znajdowała się cienka warstwa śniegu, to nasza Młodzież stawiła się w niemal całym składzie (a kto był chory to przyszedł choć na chwilę, z wyjątkiem Kuby, któremu niestety stan zdrowia nie pozwolił na pokazanie się..) I przez godzinę grania, nie było zauważalne, żeby komuś było zimno, ktoś chciał zejść do szatni, odpocząć... Od razu widać, że każdy nie może się już doczekać wznowienia treningów, a to bardzo dobrze wróży na przyszłość.

O godz. 17 krótkie podsumowanie w szatni, potem każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz coś słodkiego za reprezentowanie KS Pogoria. Następnie zgodnie z ustaleniami i kryterium ocen jakie przyjęliśmy (wg uczestnictwa oraz zachowania podczas treningów i meczów itp...) specjalne nagrody otrzymali najlepsi, a byli to:

3 miejsce: Szymek Depukat (ŻAKI) i Anita Kisielewska (ORLIKI)  - getry piłkarskie

2 miejsce: Oskar Szafraniec (ŻAKI) i Kuba Tryba (ORLIKI) - getry piłkarskie + ochraniacze

1 miejsce: Miłosz Czernia (ŻAKI) i Kamil Strzała (ORLIKI) - getry piłkarskie + torba sportowa z nadrukowanym imieniem oraz nazwą klubu.

Wszystkim nagrodzonym gratuluję. Jak widać, dobre zachowanie i właściwa postawa na boisku opłaciła się.