Grad bramek w Pogórskiej Woli

Grad goli zobaczyli kibice podczas wczorajszego turnieju. Pogorii mogą towarzyszyć mieszane uczucia po rozegraniu pierwszego cyklu Ligi Młodych Orłów (bo tak się te rozgrywki teraz nazywają). Dwa zdecydowane zwycięstwa i jedna wyraźna porażka to końcowy bilans naszej drużyny.

Do Pogórskiej Woli nie dojechała ekipa z Ładnej (a właściwie dojechała, tylko w niepełnym składzie), więc wczoraj były pojedynki Pogorii z trzema drużynami Westovii.

Pierwszy mecz to pewne zwycięstwo z najmłodszą Westovią i pewne zwycięstwo. Druga potyczka z najlepszą tego dnia drużyną Westovii 2008 I i porażka 1-5. Po szybko straconych trzech bramkach, otrząsnęliśmy się i druga połowa to już wyrównane widowisko. Widać było że chłopaków podrażnił początek, zaczęli walczyć z większa determinacją, co zaowocowało kilkoma sytuacjami i honorową bramką Oskara. Ostatni pojedynek wyglądał podobnie jak spotkanie otwarcia, ponownie górą była Pogoria odnosząc przekonywujące zwycięstwo.

Wczoraj debiut w naszej drużynie zaliczył Szymek Kleszyk. Jeszcze momentami jest lekko zagubiony, jednak z pewnością w niedługim czasie stanie się ważnym ogniwem zespołu.

Wyniki:

Pogoria – Westovia 2009 8:0 (Oskar Sz. x 5, Miłosz x 2, Krystian)

Pogoria – Westovia 2008 I 1:5 (Oskar Sz.)

Pogoria -Westovia 2008 II 7-1 ( Miłosz x 3, Oskar Sz. x 2, Maks, Norbert)

W turnieju wystąpili:

Oskar Miśkowicz, Maks Sas, Borys Szura, Miłosz Czernia, Norbert Główka, Krystian Mazur, Oskar Szafraniec, Szymek Depukat, Kuba Mazur, Nikoś Sas, Szymek Kleszyk