"Tylko" trzecie miejsce..

Z Pucharem za trzecie miejsce wrócili Orliki z Westovia Cup 2016. Turniej zakończył się zwycięstwem LUKSU Skrzyszów, przed Westovią, Pogorią oraz Błękitnymi.

Pierwotnie miało być sześć drużyn, skończyło się na czterech. Trzy pierwsze drużyny prezentowały bardzo podobny poziom sportowy, każdy mógł wygrać, końcowa kolejność decydowała się do ostatniej minuty ostatniego meczu... Przegraliśmy pierwsze miejsce już w meczu otwarcia, gdzie mierzyliśmy się z ekipą ze Skrzyszowa. Praktycznie sami strzeliliśmy sobie obie bramki (w tym jedną dosłownie), sami tylko raz umieściliśmy piłkę w siatce i na początek wynik 1-2. Potem pojedynek z Błękitnymi i pewne zwycięstwo 4-0 po czterech trafieniach Szymka!. Ostatnie spotkanie z gospodarzami było również niezwykle zacięte, długo nie potrafiliśmy strzelić gola. Na domiar złego w zamieszaniu sami tracimy bramkę, jednak walczymy do końca i w końcówce Sebastian daje nam remis. Na więcej już brakło czasu.

Brawa dla chłopaków bo zaprezentowali się dużo lepiej niż 2 tygodnie temu w Łęgu, ambitnie walczyli do końca i tylko pech sprawił że nie udało się w sobotę wygrać..

Wyniki:

- Pogoria - Szkrzyszów   1-2  (Szymek)

- Pogoria - Błękitni   4-0  (Szymek x 4)

- Pogoria - Westovia   1-1  (Sebastian)

W turnieju wystąpili:

Kamil Strzała - Karol Sokołowski, Kacper Lasota, Kuba Tryba, Filip Kara, Eryk Łyszczarz, Szymek Jurek, Sebastian Falarz, Kacper Prewendowski.