Szynwałd ponownie szczęśliwy

Zaledwie wa dni po ostatnim turnieju, Żaki pojechały do Szynwałdu na kolejne zmagania. Do Szynwałdu, gdzie (w jeszcze  nie tak licznym gronie) wygraliśmy pierwszy w swojej karierze turniej. Pogorię po raz kolejny reprezentowały dwie drużyny i obie zaprezentowały się z jak najlepszej strony (Chłopaków do boju prowadzili w zastępstwie Sebastian Sas i Adam Ziaja - jak widać z bardzo dobrym skutkiem, za co im serdecznie dziękuję)
Starszy rocznik wygrał pewnie wszystkie swoje mecze, strzelając przy tym aż 9 bramek. Młodsi z kolei zdobyli finalnie tylko jeden punkt, niemniej jednak w każdym spotkaniu grając jak równy z równym, a w spotkaniu z TAP-em zwyczajnie brakło szczęścia, bo wynik spokojnie mógł być odwrotny...

Słowa pochwały należą się wszystkim zawodnikom, widać że chłopaki coraz lepiej prezentują się jako drużyna, obie grupy kibicują sobie wzajemnie, a każdemu niezmiennie towarzyszy szeroki uśmiech. Tak trzymać!

Wyniki naszych meczy:

• Pogoria 2007 - Pogoria 2008      3:0
  • Pogoria 2008 - TAP    1-2
  • Pogoria 2007 - Szynwałd   2-1
  • Pogoria 2007 - TAP   4-1
  • Pogoria 2008 - Szynwałd   2-2

W Szynwałdzie wystąpili:

Pogoria 2007: Kamil Strzała, Kuba Baran, Karol Sokołowski, Eryk Łyszczarz, Kuba Tryba, Filip Kara, Szymek Jurek

Pogoria 2008: Krystian Mazur, Borys Szena, Szymek Depukat, Maks Sas, Miłosz Czernia, Norbert Główka, Oskar Szafraniec, Kuba Mazur, Nikoś Sas.