Jedziemy do Woli Rzędzińskiej - II Runda Ligi Żaków - 08.X.2015

Znamy przydziały drużyn do drugich Turniejów Ligi Żaków. Tym razem nasze przyszłe gwiazdy udadzą się w drogę do Woli Rzędzińskiej, gdzie w czwartek 8 października zmierzą się z dwoma drużynami z naszej gminy: LUKS-em Skrzyszów i  LKS-em Szynwałd, zespołem z Koszyc Wielkich oraz gospodarzami - ekipą Wolanii.

Wydaje się, iż tym razem czeka Pogorię nieco trudniejsze zadanie niż przed tygodniem, kiedy to znakomicie spisali się w Szynwałdzie. Zwłaszcza drużyny z Woli oraz Skrzyszowa mają już większe doświadczenie boiskowe, ale jak będzie, przekonamy się w czwartek. Z całą pewnością nasi zawodnicy dadzą z siebie 110% i przy świetnej zabawie pokażą pełnię swoich umiejętności.

Zapraszamy wszystkich do Woli Rzędzińskiej na tamtejszy Orlik. Początek zawodów o godz. 16:00.

Zbiórka zawodników pod Orlikiem w Pogórskiej Woli o godz. 15:15

II Turniej Ligi Żaków- Wola Rzędzińska